امروز مطابق معمول، برای موضوعی پژوهشی خواستم وارد سایت کتابخانه تخصصی ادبیات شوم و کتاب های مرتبط را دانلود کنم.

اما در کمال تعجب و تأسف دیدم سایت بالا نمی آید!

البته روشن است که این سایت به هیچ وجه فیلتر نشده است؛ چراکه ماهیت این سایت اصلا به این سمت و سو نیست و کاملا فرهنگی است و اتفاقا زیر نظر مرجع عالیقدر و بزرگوار، حضرت آیت الله العظمی سیستانی اداره می شود.

اما ظاهرا موضوع، مشکل فنی یا مالی و. است.

حدس من این است که دامنه دات کام این سایت و احتمالا هاست و. دچار اشکال شده و یا تمدید نشده است.

نمی دانم حدسم درست است یا خیر؛ اما عاجزانه از خدا می خواهم که اشتباه کرده باشم و مشکل به زودی حل بشود!

این کتابخانه به معنی واقعی کلمه، دریایی از دانش» بود و دنیایی از کتاب های خوب»؛ آنهم به شکل کاملا رایگان».

اتفاقا پیشتر در وبلاگم این کتابخانه آنلاین را معرفی کرده بود. اینجا:

معرفی سایت دانلود کتابهای ادبی و تاریخی (کتابخانه مجازی ادبیات)

در هر صورت هرچه هست و نیست خیر است.

فعلا با وارد کردن آدرس سایت (eliteraturebook.com) با این ارور مواجه می شویم:

Server Error
404
Page Not Found

.This page either doesn't exist, or it moved somewhere else

اگرچه هنوز هم کتابخانه های آنلاین فراوانی وجود دارد که هم مفیدند و هم قابل ستایش، اما از نگاه و نظر من، هیچکدام به پای این کتابخانه نمی رسیدند.

چه از نظر کاربر پسند بودن، و چه از نظر دسترسی آسان و دانلود رایگان فایل تمام متن کتابها.

هرچه هست و نیست خیر است و باز هم امیدوارم و دعا می کنم که هر چه زودتر شاید فعالیت دوباره سایت باشیم.

معرفی سایت دانلود کتابهای ادبی و تاریخی (کتابخانه مجازی ادبیات)

وهابیت و تحریف کتاب های روایی + ویدئو

این داستان: کشتی متعلق به فرزندان شمخانی نبود! (دولت اسلامی و مدیران غیر انقلابی؟)

شروع انقلاب 57 با یک مقاله ساده! (تأثیر قلم و اندیشه)

بی انصافی دکتر میلانی درباره وضعیت چاپ کتاب در ایران!

جریان تحریف و سم پاشی علیه دولت به بهانه مقاله سایت رجانیوز (نقد آیت الله صافی)

فولاد قهرمان جام حذفی شد! (داوری که استقلال را به فینال رساند جام را از این تیم گرفت!)

سایت ,کتابخانه ,دانلود ,ادبیات ,تخصصی ادبیات ,کتابخانه تخصصی ,سایت کتابخانه ,کتابخانه تخصصی ادبیات ,سایت کتابخانه تخصصی
مشخصات
آخرین جستجو ها